X
تبلیغات
رایتل

رتبه رامسری ها در مسابقات کاراته دانشجویان دختر دانشگاه های آزاد مازندران

پنج‌شنبه 20 آذر‌ماه سال 1393 ساعت 01:55

رتبه رامسری ها در مسابقات کاراته دانشجویان دختر دانشگاه های آزاد مازندران             

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این رقابت ها در دو بخش انفرادی و تیمی به میزبانی دانشگاه آزاد قائمشهر برگزار شد و در پایان تیم قائمشهر به مقام قهرمانی رسید، تیم دانشگاه آزاد بابل دوم شد و تیم های نور و چالوس عنوان سوم مشترک را به خود اختصاص دادند .

در کاتای انفرادی 'نازنین فرنیکجو' از قائمشهر بر سکوی قهرمانی ایستاد، 'مریم غلامپور' از بابل دوم شد و ' فرزانه موحدراد' از رامسر و 'فاطمه مهدوی از نور به طور مشترک سوم شدند.

در وزن منهای 50 کیلوگرم بخش کومیته 'غزاله رئیسان' از قائمشهر قهرمان شد ، 'بنفشه رضائی' از نور نائب قهرمانی را به خود اختصاص داد و 'فائزه یوسف پور' از بابل در جایگاه سوم ایستاد .

. در وزن منهای 55 کیلوگرم بخش کومیته 'مهشید حیدرپور' از چالوس قهرمان شد ، 'الهام کائویی' از قائمشهر دوم شد . در این وزن تعداد کم شرکت کنندگان موجب اعلام نشدن نفر سوم بود .

در وزن منهای 61 کیلوگرم بخش کومیته 'دلدار ایران نژاد' از بابل ، 'فاطمه مختاری' از قائمشهر و 'گلاویز قویطاسی' از رامسر به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

در وزن منهای 68 کیلوگرم بخش کومیته 'مهشید یعقوبیان' از قائمشهر به مقام قهرمانی رسید ، 'رویا توکلی' از بابل دوم شد و 'نازنین پورکریمی' از چالوس و 'نازنین بائی لاشک' از نور به عنوان سوم مشترک رسیدند.

در این رقابت ها ، بیش از یکصد کاراته کا حضور داشتند.ک/3

7331/1654

انتهای پیام /* ر
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد