X
تبلیغات
رایتل

بوذرجمهر خلعتبری:باید بیماری خودشیفتگی و عقل کلی را ریشه کن کنیم

جمعه 10 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 18:53

بوذرجمهر خلعتبری:

باید بیماری خودشیفتگی و عقل کلی را ریشه کن کنیم

بوذرجمهر خلعتبری گفت: یکی از برنامه هایم در شورای اسلامی شهر رامسر و البته به شرط انتخاب شدن این است که از همه استعدادها در رشته های مختلف مورد لزوم برای مدیریت شهری استفاده کنیم و مدیریت مشارکتی را در این شهر نهادینه کنیم.

کاندیدای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی رامسر افزود: نباید خود شیفته باشیم و خیال کنیم که عقل کل هستیم و خود را بی نیاز از مشورت بدانیم چرا که به قول بزرگمهر: همه چیز را همگان دانند و همگان از مادر زاییده نشدند!

خلعتبری که از طریق شبکه مجازی با رامسرنیوز مصاحبه کرده است گفت: کسانی که دراین انتخابات به شورای اسلامی شهر رامسر راه می یابند فقط نماینده مردم هستند و این به آن معنی نیست که همه چیز را می دانند و هیچ ضعف علمی و عملی ندارند بلکه برعکس می بایست با اهل خرد، دانایی و تجربه مشورت کنند تا حضورشان در شورا مفید تر باشد.

وی گفت: شوراهای اسلامی در واقع پارلمان های محلی هستند که در آن تصمیم گیریهای مهمی انجام می شود و هر چقدر این تصمیم گیریها اصولی تر باشد به نفع مردم است و به همین دلیل من قصد دارم پس از انتخاب، از همه افرادی که می توانند در این تصمیم گیریها نقش مثبت،موثر و مفیدی داشته باشند دعوت به همکاری کنم.

خلعتبری گفت: در صورت انتخاب شدنم، متناسب با استعداد شورای اسلامی شهر رامسر دپارتمان های تخصصی تشکیل خواهیم داد تا با استفاده از رامسری های متخصص مقیم و غیرمقیم، بهترین برنامه ها را طراحی،تصویب و اجرا کنیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که انتخابات امسال با شوروحال بیشتری برگزار شود و از همه مردم دعوت کرد تا خود را برای حضور در پای صندوق های رای آماده کنند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد