فرماندار رامسر:جایگزین کردن انرژی برای مدیریت بحران ضروری است

چهارشنبه 17 آبان‌ماه سال 1391 ساعت 11:32

خبرگزاری فارس: جایگزین کردن انرژی برای مدیریت بحران ضروری است 

فرماندار رامسر: 

جایگزین کردن انرژی برای مدیریت بحران ضروری است

فرماندار رامسر:
جایگزین کردن انرژی برای مدیریت بحران ضروری است

خبرگزاری فارس: فرماندار رامسر با اشاره به وابستگی به انرژی برق در زندگی گفت: جایگزین کردن انرژی جایگزین ضروری است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، رزمایش پدافند غیرعامل و آزمایش آمادگی مولدهای برق اضطراری در جمع دانش‌آموزان مدرسه راهنمایی نمونه دولتی امید علیمحمدی رامسر برگزار شد.

فرماندار رامسر در این مراسم با اشاره به پیش‌بینی و آمادگی کامل در مواقع ضروری و حساس گفت: هشت سال دفاع مقدس تجربه‌ای ارزنده برای ملت ایران بوده و توانستند به خوبی از امتحان زندگی در مواقع اضطراری سربلند خارج شوند.

رستم زرودی در ادامه افزود: مدیریت در موقع اضطراری و یا مدیریت بحران توانایی ویژه‌ای‌ است که شامل پیش‌بینی، پیشگیری، مقابله و بازسازی است.

وی اظهار داشت: در دنیای امروز دیگر مقابله همراه با ابزارآلات جنگی و انواع اسلحه‌ها در مقابل پدافند غیرعامل قرار گرفته که توانایی ایستادگی و ارتقای امنیت و حفظ آرامش و پایداری با هنر پدافند غیرعامل یک امتیاز ویژه برای یک ملت است.

زرودی بیان کرد: در مرحله پیش‌بینی در مدیریت بحران است که پدافند غیرعامل نقش و حضورش را نشان داده و ضروری است.

فرماندار رامسر در رزمایش پدافند غیرعامل با اشاره به وابستگی به انرژی برق در زندگی خاطرنشان کرد: جایگزین کردن انرژی جایگزین ضروری بوده آنچنان که دقایقی قطع برق تمام سیستم‌های درمانی و اداری را مختل و یا متوقف می‌سازد که این وابستگی مقاومت را در مقابل تهدیدات دشمنان کاهش می‌دهد.

زرودی گفت: ما باید آمادگی لازم را در مواقع اضطراری، بحران و تهدید دشمنان داشته و در همه زمینه‌ها به فکر زیرساخت‌ها باشیم که رزمایش پدافند غیرعامل بر همین موضوع تمرکز دارد.

انتهای پیام/ب20/گ1003

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد