30 هزار هکتار از مراتع رامسر مدیریت و ساماندهی شد

یکشنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 1391 ساعت 18:41

30 هزار هکتار از مراتع رامسر مدیریت و ساماندهی شد

ریاضی اعلام کرد:
30 هزار هکتار از مراتع رامسر مدیریت و ساماندهی شد
رامسر - خبرگزاری مهر: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رامسر گفت: در قالب پروژه مدیریت چرا 30 هزار هکتار از مراتع رامسر تحت نظارت ومدیریت قرار گرفت و ساماندهی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید قاسم ریاضی افزود: در این مدت  50 هکتار از مراتع کم‌ بازده در منطقه اِشکور احیا شد.

وی با بیان این‌که 22 فقره برگه چرای دام در مراتع در سال گذشته تمدید شد اظهار داشت: تهیه و ارسال 10 هزار لیتر نفت سفید و 20 هزار لیتر نفت سیاه و 100 کپسول گاز مایع در مراتع اشکور از دیگر اقداماتی بود که برای تأمین نیاز دام‌داران انجام شد.

ریاضی تأکید کرد: یکی از وظایف خطیر ادارات منابع طبیعی، صیانت از اراضی ملی است که لازمهٔ آن تعیین دقیق مرز منابع طبیعی و حدود جنگل و مرتع است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رامسر گفت: برای تحقق این هدف، به استعلامات صورت گرفته در این بخش، در سطحی معادل 468 هزار و 641 متر مربع پاسخ داده شد.

ریاضی، نقشه‌ برداری از اراضی ملی را برای واگذاری در طرح خروج دام 110 هزار و 152 متر مربع ذکر کرد و بیان داشت: هفت هزار و 307 متر مربع نقشه‌برداری نیز در اجرای مواد 31 و 32 انجام شد.

حوزه منابع طبیعی رامسر با 83 هزار هکتار مساحت دارای 25 هزار هکتار جنگل و 29 هزار هکتار مرتع بوده و مجموع مساحت آبادیها و مستثنیات در حدود 29 هزار هکتار برآورد می‌شود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد